wtorek, 20 kwietnia, 2021
e-commerce

Założenie gospodarstwa rolnego – co i jak

0
e-commerce

Kilka słów o Marketing Automation

0
e-commerce

Kilka pomysłów na domowy biznes w 2020 roku

0
e-commerce

Jak otworzyć sklep internetowy?

0
e-commerce

Jak wybrać nazwę dla sklepu internetowego?

0
e-commerce

Marża i narzut – jak obliczyć?

0
e-commerce

Informator po Google Ads

0
e-commerce

Co to jest rejestr BDO?

0
e-commerce

Reklamy Google Ads – co jest niedozwolone?

0
e-commerce

Co zrobić z elektrośmieciami?

0
e-commerce

Prezes UOKiK – jakie decyzje może podjąć?

0
wszystko o Google Ads

Reklamy Google Ads – typy reklam

0
e-commerce

Jak założyć fundację?

0
e-commerce

Zalety prowadzenia sklepu internetowego

0
e-commerce

Zarabianie w Internecie

0
e-commerce

Odstąpienie od umowy przez podróżnego

0
e-commerce

Stop Geoblokowania – o co w tym chodzi?

0
e-commerce

Jak funkcjonuje marketing automation?

0
Strona główna e-commerce Kilka pomysłów na domowy biznes w 2020 roku

Kilka pomysłów na domowy biznes w 2020 roku

Rok 2020 wniósł wiele zmian nie tylko w życiu, ale również w sferze sprzedaży – zaczęła głównie przenosić się do Internetu. Przy izolacji większość z nas została w domu, niektórzy stracili pracę. W takim momencie warto zastanowić się czy może nie spróbować z czymś swoim? Dzisiaj dzięki wielu możliwością, biznes można prowadzić z domu. 

Większość przedstawionych przez nas biznesów można spokojnie rozpocząć pracując na etacie, później w procesie rozrastania – można przenieść się całkowicie na własny biznes. Oto jakie propozycje przedstawiamy z naszej strony: 

Sklep internetowy – najbardziej popularny biznes w obecnych czasach. Rok 2020 zdecydowanie charakteryzuje się sprzedażą w sieci, a z roku na rok może być tego coraz więcej. Przyzwyczajeni klienci nie będą chcieli znowu zmieniać swoich nawyków, więc z tym roku na pewno przyrost sklepów internetowych się nie skończy. Prawdą jest, że konkurencja jest bardzo wysoka, ale możliwe, że właśnie Tobie uda się czymś wyróżnić. 

Dropshipping – jest to co prawda odmiana sklepu internetowego, ale można ją zdecydowanie wyodrębnić od tradycyjnej metody. Jest to biznes, który nie wymaga od początku dużego wkładu pieniędzy, wystartować można nawet w ciągu jednego -dwóch dni. Właściciel takiego sklepu prowadzi sklep internetowy, zajmuje się marketingiem oraz obsługa klienta, natomiast realizację i wysyłkę zamówień zleca zewnętrznej hurtowni, z którą podpisuje umowę. 

Sprzedaż na platformie sprzedażowej Allegro – wiąże się to również z typową sprzedażą, ale można również działać na zasadzie dropshippingu. Allegro niestety pobiera prowizję od każdej transakcji, dlatego warto prowadzić równocześnie także osobny sklep. 

Rękodzieło – w tym momencie możesz połączyć zarobek ze swoją pasją. Być może interesujesz się czymś, co można przełożyć na sprzedaż. Pozwoli Ci to wyróżnić się na tle innych i stać się charakterystyczną firmą. Obecnie dużo ludzi szuka wyróżniających się produktów i nawet woli dopłacić, ale mieć coś unikalnego. 

Szkolenia lub korepetycje online – jeśli jesteś specem w konkretnej dziedzinie i chciałbyś pomóc komuś innemu swoją wiedzą na dany temat, warto pomyśleć o prowadzeniu szkoleń lub korepetycji w sieci. W 2020 roku zdecydowanie wzrosło zainteresowanie taką formą nauki, co być może będzie rozpowszechniane z kolejnymi latami. 

Copywriting – tworzenie tekstów marketingowych, tworzenie opisów produktów czy specjalistycznych tekstów. Z dnia na dzień staję się to coraz bardziej potrzebne, a niekoniecznie jest z kim współpracować. Jeśli masz lekkie pióro to jest to biznes zdecydowanie dla Ciebie. 

Przed podjęciem decyzji warto dokładnie zastanowić się nad wyborem i wybrać coś, co zdecydowanie odzwierciedla Twoją osobę po to, aby praca była łatwiejsza jak i przyjemniejsza. Nie bez wątpienia Internet i świat e-commerce stoi dla Ciebie otworem i pozwoli Ci osiągnąć wiele. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments